Objednáváš si kurz Zpěv po mongolsku

Souhrn objednávky

✅ Osobní večerní kurz Alikvotního a hrdelního zpěvu vedený Dalibor Neuwirtem 

Kurz hodnotim kladně. Mohu doporučit i všem, co se bojí zpívat nebo si myslí, že zpívat neumí. Veškeré strachy a zabrany se rozpusti jako kostka ledu :-). Dalibor je skvělý lektor, mel dobře zorganizovanou napln kurzu jak po obsahove, tak i po prakticke strance. A navíc jsme si vsichni uzili prima legraci na cvicenich se svym dechem a hlasem. Měla jsem pocit, že jsem v divadle plnych herců 🙂
Lucie Grohmanováodborná pracovnice
Som nadšená a to nadšenie stále trvá. Vzala som si k srdcu doporučenie: cvičiť, cvičiť a cvičiť, a začínam si všímať u seba pokroky – a už sa teším na ďalší kurz! ​ Dalibor má úžasný ľudský prístup – ďakujem mu že mi pomohol nájsť môj hlas a aj ten alikvót. ​ Semestr. kurz mi ukazuje ďalší rozmer môjho hlasu.
Laura Ecsiovámalířka
Kurz byl výborný. Setkání s dalšími účastníky, společné zkoušení, společné zpívání - to je daleko vyšší úroveň učení, než si jako samouk zkoušet "Jak to ti Tuvimci dělají?". Kurz mne přesměroval k lepšímu názoru, že je užitečné cvičit dýchání, základní podoby alikvótního zpěvu - pro zdraví, pro radost. A samozřejmě pár dobrých rad, jak to dělat správně. ​ Lektor byl výborný. Velmi mi to vyhovovalo.
Milan Hornieckyvývojový pracovník
Hledala jsem výuku alikvotního zpěvu a první, co jsem našla, byl Dali. A můj dojem z něj? Uvolněnost a bezprostřednost, zapálení a radost z toho, co dělá - což se samozřejmě přenášelo i na ostatní. Je skvělé vidět člověka, který má otevřenou hlavu, umí kaučovat tak rozdílnou skvadru lidí s nadhledem a super nakažlivou pozitivní náladou. Mnemotechn. pomůcky představivosti byly pro mne perfektní, rychle jsem pochopila, co se po mě chce.
Květa Hurtákovápodnikatelka