KONZULTACE A SOUKROMÉ LEKCE

Soukromé hodiny se mnou se vám budou nejvíce hodit, pokud ⇒ máte cíl, na který se chcete soustředit a pracovat na něm. Mí klienti mě nejčastěji poptávají na tyto témata:

 1. Rétorika a sebeprezentace: dobře vás připravím na veřejnou řeč a vystoupení, posdílím finty, jak poutavě moderovat anebo zapůsobit, zapojit publikum, udržet pozornost a mluvit krásným hlasem... 
 2. Zpěv a pěvecká technika: Lépe a snadněji zpívat, zvýšit si rozsah a zlepšit techniku... a zapůsobit na pódiu. Jak profesionálně nahrát a nacvičit konkrétní píseň nebo váš repertoár. Naučit se pracovat jako profík s mikrofonem, ať už při koncertu anebo nahrávání ve studiu.
 3. "Chci umět všechno" - hrajete na kytaru a chcete k tomu umět zpívat? Anebo opačně? Chcete se naučit beatbox, hru na didgeridoo a brumli, zpívat alikvotně a hrdelně a ještě to všechno kombinovat loopingem? Žádný problém, naučím. 
 4. Zpěv manter, alikvotních a hrdelních tónů a léčivé hudby
 5. Otevření vašeho hlasového potenciálu: chcete se věnovat sobě a rozvíjet se, najít, otevřít a posílit vaše vyjadřovací schopnosti (někdy by možná řekl pátou čakru). Potřebujete co nejefektivnější práci, osobní přístup, konkrétní rady a tipy, v tom co zrovna řešíte, okamžitou zpětnou vazbu a ranec inspirace, která zapálí vaši motivaci a osvěží vám a nabídne novou perspektivu na "váš problém".
   

Témata lekcí aneb jak pracujeme?

Před první lekcí vás požádám, ať absolvujete krátký videokurz základy práce s hlasem, ať tím na lekci neztrácíme čas a zároveň máme nějaký solidní základ, o který se můžeme opřít. Ušetří nám to oběma čas.

 • Potkáme se, probereme, co vás zajímá anebo nejvíce pálí.
 • Uděláme si pár hlasových cvičení, kde zjistím, jak dobrý a silný máte hlas, dech, rozsah a další věci. Pak jednotlivé dechové i hlasové techniky šijeme na míru...
 • Zvědomuje slabé a silné stránky a okamžitě na nich pracujeme.
 • Pracujeme na zlepšení barvy i intonace hlasu, zjišťujeme na hlasovém rozsahu.
 • Připravujeme se na veřejné vystoupení, absolventský koncert, předehrávku anebo přednášku, pomocí konkrétních přístupů a tipů, což je například:
  • stavba řeči a monologu
  • práce s nervovým systémem
  • dechové techniky
  • hlasové rozcvičky
  • práce s tichem
  • mimika, řeč těla a gesta a další...

 

ZPĚTNÁ VAZBA & HOLÝ ZÁKLAD
4000 Kč
3000 Kč
1 hodina, tj. 3000 Kč / h
Jednorázová lekce vhodná k nastavení správných základů anebo jako zpětná vazba.
ZA MĚSÍC O STUPEŇ VÝŠ
15 500 Kč
10 000 Kč
5 hodin, tj. 2000 Kč / h
Ideální, pokud si najdete čas pro vlastní trénink, tak za měsíc se dá udělat spoustu práce. Klienti, kteří na sobě poctivě pracují hodnotí subjektivní zlepšení svých dovedností za měsíc o čtyři body z deseti (např. Michal Trunečka na začátku spolupráce označil že zpívá na „2 z 10“ a na konci „6 z 10“)
ROČNÍ MENTORING: NA NOVOU ÚROVEŇ
200 000 Kč
120 000 Kč
100 hodin, tj. 1200 Kč / h
Potřebujete pomoct tvořit? Natáčet? Pomůžu vám nejenom s rétorikou, ale i samotnou tvorbou včetně natáčení videí a zvuku. Sám mám veškerou potřebnou techniku.

Anebo se chcete intezivně na několik dní ponořit do všech témat hudební tvorby, kterým vévodím a naučit se je? Od nahrávání zvuku a hudby, přes looping, hru na etnické nástroje, beatbox, kytaru až po zpěv?

Tento balíček také můžete použít pro komplexní roční mentoring, pokud potřebujete postavit své podnikání na volné noze tak, aby na té noze stálo pevně! Rád vás provedu strategií, reklamou, marketingem i tvorbou videí a produktů. V současné době to již pro 3 klienty dělám.
Proč jsem se rozhodla jít do soukromých lekcí s Tebou?
- po období změn jsem se chtěla věnovat sobě a rozvíjet se
- byl si první volba na základě víkendové akce, kde jsem tě poprvé potkala a moc se mi líbilo, jak jsi pracoval
jsi pohodový, uvolněný a zároveň profík v oboru
- už při první lekci mě to nadchlo, odvaz, nekonvenční, zasměju a se hodně netradiční techniky (to bych neznala, pokud bych chodila na zušku)

2. Co oceňuješ aktuálně na našich hodinách a společné práci?
– Obohatil si mou škálu. Zajeté koleje a opakované chyby jsi mi zvědomil a ukázal.
Podpora mé přirozenosti a vnitřní vyklidnění.
– Po půlroce se mi zpívá pocitově lehce. I do výšky. Hlas se mi neunavuje. Dřív se mě hlas hodně unavoval - a to i když jsem chodila do zpěvu. Hodně mě to trápilo i v mé práci - pedagogice, takže teď z toho mám radost, že už mě to netrápí…
– Obecně se mě dotýká kritika, což s tebou nezažívám. Při našich lekcí cítím velkou toleranci, nadhled, trpělivost, pohodu… a líbí se mi tvá systematičnost.

V porovnání s jinými učiteli se mi líbí, že u Tebe mě rozhodně nečeká konzervativní, náročný a dogmatický způsob výuky. Tvé lekce jsou plné humoru a originálních a účinných metod a to mě baví!
Jana HoškováUčitelka, absolvovala PŮLROČNÍ VÝCVIK
Říkali jsme si, že zkusíme posunout zas někam naše vokály a backvokály, tak jsme zkusili kontaktovat Dalibora a dneska po první session jsme se dozvěděli rovnou co děláme blbě, jak neudržíme ten vokál čistě – a proč, jak si otevřít krk a určitě budem pokračovat. Jsme z toho nadšený!
Travis O'Neill & Vojta Kalinazpěváci, kapela Pipes & Pints
Lekci alikvotního a hrdelního zpěvu jsem si užil moc, protože to pro mě byla taková první ochutnávka tohodle speciálního zpěvu, o kterém jsem netušil, že se mi může někdy odkrýt. Takže jsem moc rád, že jsem dojel a že jsem to zažil. Plus mě velmi zaujaly ty mongolské a tibetské techniky. Určitě to budu zkoušet a budu se těšit, že třeba zas něco vymyslíme, že zase naučím něco nového a posunuto o kousek dál, protože je to pro mě fakt nový svět, který se mi během těch pár hodin naší lekce otevřel a zjišťuji, jak je široký, velký a že by mě moc bavilo ho objevit hlouběji.
Václav "Voxel" Lebedačeský folk-popový zpěvák a písničkář
Dali mě učil hlasové a dechové techniky, které mohu využít při mluvení před lidmi a hlavně při nahrávání meditačních nahrávek. Začala jsem cvičit bránici a do svého hlasu přidala i práci s dechem. Rychle se mi od lidí dostalo nadšených ohlasů na můj hlas při meditacích, na nahrávky se moc těší. Změny se projevily i v běžném kontaktu a při terapii s klienty. Je to, jako bych měla hlas zkrátka láskyplnější 🙏
Alžběta Protivanská psychoterapeutka a lektorka
Dalibor? Nekompromisní božan! Jeho srdečnost a přímočarost všechny přítomné neustále překvapovala a obměkčovala. Bylo to jak potkat se s duchovním mistrem. Všechny dokázal zklidnit, rozesmát – a co je nejdůležitější – zodpovědět jakékoliv otázky. Vč. těch osobních 🙂
Jindřich Chytráček
Dalibore, děkuji Ti za možnost přijít na Tvou hodinu zpěvu v Brně. Šla jsem tam se záměrem Tě poznat při práci. Myslela jsem si, že tam budu pár hodin jen sedět na židli a pozorovat okolí. Jenže Tys mne vtáhl do hry. Já se nebránila, sedla jsem si na polštářek, pak i chvíli ležela na podložce. Sice jsem se vnitřně chvíli ošívala a děkovala si, že už nejsem v byznys šatech jako odpoledne. Pak jsem si to začala užívat, i když to bylo pro mne hodně náročné, jak vůbec nemám hudební sluch. Poddala jsme se okamžiku, otvírala hrdlo, pokoušela se slyšet různé tóny. Cítila jsme se být součástí skupiny kolem. To nejlepší přišlo po skončení. Došlo mi, že jsem si u Tebe nádherně po celém dni odpočinula. Celé 2 hodiny byly fantastická hlasová mindfulness. Plně jsem se soustředila na to, co mám dělat s hrdlem, co mam slyšet, všechny smysly se mi aktivovaly, žádné rušivé myšlenky neměly šanci. Hlava byla čistá a já měla radost, že jsem si užila svůj výlet mimo mou komfortní zónu. Děkuji Ti za to!
Lenka MrázováLeadership mentor
Dalibor mi ukázal, že můj hlas není tak slabý jak jsem si myslel. Cítím se teď mnohem uvolněněji. Vím jak má můj hlas znít a jak ho ze sebe dostat. Takže buď zním dobře a mám radost. Nebo to pošteluju, zním dobře a zase mám radost. Úžasná byla přátelská atmosféra! Navzájem jsme si dali prostor a pozornost abychom mohli shodit nepříjemné pocity z mluvení před celou skupinou.
Jan Heimer herec
Dalibor dokáže velmi dobře a laskavě podpořit váš potenciál. Můžete se vedle něj cítit bezpečně a uvolněně a to je velmi důležité pro překonání strachu ze zpěvu a autentického projevu vůbec. Lekce s ním jsou zábavné a zároveň velmi přínosné. Je to profesionál, který ví, co umí a co může nabídnout. A je toho opravdu hodně. Jeho soukromé lekce mě velmi posunují a mohu jej ze srdce doporučit.
Jana Rosa Lektorka a kněžka, pruvodkynezeny.cz
S Daliborem jsem se již setkal v minulosti jako posluchač s hudebníkem, v roli lektora si uchovává svou tvořivost a napojení. Daří se mu vytvářet laskavou, přátelskou atmosféru během společného času. Formou vyprávění, hry a zejména prožitku na vlastní kůži (tělo) dokáže sdílet své zkušenosti a dovednosti. Kurz má jasnou a přehlednou strukturu, kterou Dalibor mistrně doplňuje dalšími cvičeními, podle potřeb účastníků. Já jsem na kurz přišel s očekáváním prožitku radosti hravosti, které se mi zrovna během dlouhodobé nemoci nedostávalo. Odnesl jsem si daleko víc. Uvolnění a rozeznění svého hlasu, zkontaktování se svojí bránicí a středem těla, díky snadným a hravým dechovým cvičením. Výsledně celkové uvolnění. No a jako bonus pro mě, prožitý návod, jak rozvíjet zpívání alikvótních tónů.
Martin Šperl Systémový inženýr

Video reference...

případová studie

FRANTIŠEK: Od falešného zpěvu k povedenému muzikálovému klipu.

Jsem vděčný všem lidem za podporu, která mi umožnila splnit svůj sen k mému třicátému narozeninám. Zejména bych chtěl poděkovat Daliborovi za jeho hlasové koučování během příprav, cvičení a nahrávání této písničky. Však se podívejte sami, jak to dopadlo. Děkuji všem, že mi umožnili splnit mé sny!

případová studie

SÁRA: ,,Nedokázala se ani vymáčknout. Teď přednáší jako profík. ’’

* proměna Sáry jde vidět cca v polovině videa

Znáte mě z médií

0
lidí si stáhlo mé lekce nebo materiály zdarma
0
lidí už osobně navštívilo mé kurzy
0
od tohoto roku se věnuji hudbě
0
vydaných hudebních alb
Učil jsem se od mnoha světových mistrů alikvotního zpěvu a didgeridoo. Aktuálně inspiraci čerpám od mých učitelů CVT, dlouhodobě od přátel z oboru divadla a operního zpěvu. Rád učím srdečně, živě, hravě, jednoduše a s vtipem. Nedávám rybu, ale učím jak rybařit. Dokážu v druhých vidět potenciál, podpořit ho a pomoci jim ho projevit ven do světa. Se mnou se na lekci nudit nebudete! Mé hodnoty jsou srdce, minimalismus, meditace, intuice, kritické myšlení, progresivita, zábava, přímočarost, alternativa, celostní přístup a práce s tělem...

Bojíte se někdy projevit naplno zpěvem, hlasem nebo emocemi? Mnoho z nás bylo v škole odrazováno od chyb a riskantního projevu. Ale změna je možná! Ve svých kurzech vám pomohu získat sebevědomí, překonat obavy a prožít autentický projev, přirozenost a úlevu. Však se podívejte jak to zvládli František i Sára (a to začli úplně od nuly...).