KONZULTACE A SOUKROMÉ LEKCE

SOUKROMÉ LEKCE
Balíček soukromých lekcí oceníte, pokud:

máte cíl, na který se chcete soustředit a pracovat na něm - ať už je to cíl lépe a snadněji zpívat, zvýšit si rozsah anebo se připravit na veřejnou řeč a vystoupení

⇒ chcete se věnovat sobě a rozvíjet se

⇒ potřebujete osobní přístup, zpětnou vazbu a inspiraci, nechat se zapálit a motivovat

 
Jednorázové konzultace obvykle poptávají samouci, kteří:

⇒ už u mě mají knížku nebo videokurz a chtějí zpětnou vazbu

⇒ potřebují pořešit nějaký problém (ztráta hlasu apod.)

⇒ nedokáží si odpověď na palčivou otázku v oblasti zpěvu nebo práce s hlasem

⇒ potřebují si zopakovat a osvěžit správnou techniku

Témata lekcí

Nejčastěji na soukromých lekcí řešíme...

  • Budujeme správnou hlasovou nebo pěveckou techniku a dechovou oporu, o kterou se pak opíráme při práci na konkrétním cíli, většinou sadě písní anebo přípravě na veřejné vystoupení.
  • Zvědomuje slabé a silné stránky a pracujeme na obou.
  • Podporujeme kreativitu, autenticitu a jedinečnou interpretaci.
  • Pracujeme na zlepšení barvy i intonace hlasu a na hlasovém rozsahu.
  • Připravujeme se na absolventský koncert, předehrávku anebo přednášku, abychom před sebou měli jasný hmatetelný cíl.

 

Mrkněte na výsledky mé práce u Františka v letech 2020 - 2022

ZPĚTNÁ VAZBA & HOLÝ ZÁKLAD
3000 Kč
2000 Kč
Jednorázová lekce 60 min
2000 Kč / hod
Jednorázová lekce vhodná k nastavení správných základů anebo jako zpětná vazba.
ZA MĚSÍC O STUPEŇ VÝŠ
8500 Kč
5800 Kč
4 x 60 minut
1450 Kč / hod
Ideální, pokud si najdete čas pro vlastní trénink, tak za měsíc se dá udělat spoustu práce. Klienti, kteří na sobě poctivě pracují hodnotí subjektivní zlepšení svých dovedností za měsíc o čtyři body z deseti (např. Michal Trunečka na začátku spolupráce označil že zpívá na „2 z 10“ a na konci „6 z 10“)
Proč jsem se rozhodla jít do soukromých lekcí s Tebou?
- po období změn jsem se chtěla věnovat sobě a rozvíjet se
- byl si první volba na základě víkendové akce, kde jsem tě poprvé potkala a moc se mi líbilo, jak jsi pracoval
jsi pohodový, uvolněný a zároveň profík v oboru
- už při první lekci mě to nadchlo, odvaz, nekonvenční, zasměju a se hodně netradiční techniky (to bych neznala, pokud bych chodila na zušku)

2. Co oceňuješ aktuálně na našich hodinách a společné práci?
– Obohatil si mou škálu. Zajeté koleje a opakované chyby jsi mi zvědomil a ukázal.
Podpora mé přirozenosti a vnitřní vyklidnění.
– Po půlroce se mi zpívá pocitově lehce. I do výšky. Hlas se mi neunavuje. Dřív se mě hlas hodně unavoval - a to i když jsem chodila do zpěvu. Hodně mě to trápilo i v mé práci - pedagogice, takže teď z toho mám radost, že už mě to netrápí…
– Obecně se mě dotýká kritika, což s tebou nezažívám. Při našich lekcí cítím velkou toleranci, nadhled, trpělivost, pohodu… a líbí se mi tvá systematičnost.

V porovnání s jinými učiteli se mi líbí, že u Tebe mě rozhodně nečeká konzervativní, náročný a dogmatický způsob výuky. Tvé lekce jsou plné humoru a originálních a účinných metod a to mě baví!
Jana HoškováUčitelka, absolvovala PŮLROČNÍ VÝCVIK
DELUXE: roční tréninkový plán na míru dostupný z aplikace + poukaz na 80h lekcí
123 000 Kč
Roční tréninkový plán na míru + možnost si dle domluvy čerpat až 80h / rok
Nejdříve se potkáme, já vás pečlivě prozkouším, zjistím váš hlasový rozsah, možnosti a pak dle vámi zvoleného cíle vám přesně na míru zvolím, sestavím a natočím cvičení, které budete mít k dispozici na vlastní mobilní aplikaci. Mezitím můžete volně čerpat z balíku 80h lekcí a pracovat velice intenzivně, rychle a efektivně na vašich cílech.

BONUSY BALÍČKU:
– dárkový poukaz na semestrální kurz / víkend dle výběru
– přístup ke všem videokurzům a psaným materiálům na 1 rok zdarma

REFERENCE

0
Účastníků mých online programů
0
Účastníků mých kurzů
0
Roků se věnuji hudbě
0
vydaných hudebních alb
Říkali jsme si, že zkusíme posunout zas někam naše vokály a backvokály, tak jsme zkusili kontaktovat Dalibora a dneska po první session jsme se dozvěděli rovnou co děláme blbě, jak neudržíme ten vokál čistě – a proč, jak si otevřít krk a určitě budem pokračovat. Jsme z toho nadšený!
Travis O'Neill & Vojta Kalinazpěvácí, kapela Pipes & Pints
Lekci alikvotního a hrdelního zpěvu jsem si užil moc, protože to pro mě byla taková první ochutnávka tohodle speciálního zpěvu, o kterém jsem netušil, že se mi může někdy odkrýt. Takže jsem moc rád, že jsem dojel a že jsem to zažil. Plus mě velmi zaujaly ty mongolské a tibetské techniky. Určitě to budu zkoušet a budu se těšit, že třeba zas něco vymyslíme, že zase naučím něco nového a posunuto o kousek dál, protože je to pro mě fakt nový svět, který se mi během těch pár hodin naší lekce otevřel a zjišťuji, jak je široký, velký a že by mě moc bavilo ho objevit hlouběji.
Václav "Voxel" Lebedačeský folk-popový zpěvák a písničkář
Dali mě učil hlasové a dechové techniky, které mohu využít při mluvení před lidmi a hlavně při nahrávání meditačních nahrávek. Začala jsem cvičit bránici a do svého hlasu přidala i práci s dechem. Rychle se mi od lidí dostalo nadšených ohlasů na můj hlas při meditacích, na nahrávky se moc těší. Změny se projevily i v běžném kontaktu a při terapii s klienty. Je to, jako bych měla hlas zkrátka láskyplnější 🙏
Alžběta Protivanskápsychoterapeutka a lektorka
Dalibore, děkuji Ti za možnost přijít na Tvou hodinu zpěvu v Brně. Šla jsem tam se záměrem Tě poznat při práci. Myslela jsem si, že tam budu pár hodin jen sedět na židli a pozorovat okolí. Jenže Tys mne vtáhl do hry. Já se nebránila, sedla jsem si na polštářek, pak i chvíli ležela na podložce. Sice jsem se vnitřně chvíli ošívala a děkovala si, že už nejsem v byznys šatech jako odpoledne. Pak jsem si to začala užívat, i když to bylo pro mne hodně náročné, jak vůbec nemám hudební sluch. Poddala jsme se okamžiku, otvírala hrdlo, pokoušela se slyšet různé tóny. Cítila jsme se být součástí skupiny kolem. To nejlepší přišlo po skončení. Došlo mi, že jsem si u Tebe nádherně po celém dni odpočinula. Celé 2 hodiny byly fantastická hlasová mindfulness. Plně jsem se soustředila na to, co mám dělat s hrdlem, co mam slyšet, všechny smysly se mi aktivovaly, žádné rušivé myšlenky neměly šanci. Hlava byla čistá a já měla radost, že jsem si užila svůj výlet mimo mou komfortní zónu. Děkuji Ti za to!
Lenka MrázováLeadership mentor
Dalibor? Nekompromisní božan! Jeho srdečnost a přímočarost všechny přítomné neustále překvapovala a obměkčovala. Bylo to jak potkat se s duchovním mistrem. Všechny dokázal zklidnit, rozesmát – a co je nejdůležitější – zodpovědět jakékoliv otázky. Vč. těch osobních 🙂 Během tří hodin jsem se dokázal skvěle napumpovat i vyklidnit. Dalibor kurz rozdělil do tří témat, kterým jsme se postupně věnovali a které s námi prošel jak zenová víla meditační zahrádkou. Všechno krásně plynulo, já se dozvěděl jak protáhnout bránici i jak posadit hlas (téměř jako Karel Gott :)) a užil si příjemný večer. Byl to můj první kurz zaměřený na dech/hlas a koho potkám, tomu ho doporučím všemi deseti. Top strop 🙂 Díky!
Jindřich Chytráček
Dalibor mi ukázal, že můj hlas není tak slabý jak jsem si myslel. Cítím se teď mnohem uvolněněji. Vím jak má můj hlas znít a jak ho ze sebe dostat. Takže buď zním dobře a mám radost. Nebo to pošteluju, zním dobře a zase mám radost. Úžasná byla přátelská atmosféra! Navzájem jsme si dali prostor a pozornost abychom mohli shodit nepříjemné pocity z mluvení před celou skupinou.
Jan Heimerdivadelník
Dalibor dokáže velmi dobře a laskavě podpořit váš potenciál. Můžete se vedle něj cítit bezpečně a uvolněně a to je velmi důležité pro překonání strachu ze zpěvu a autentického projevu vůbec. Lekce s ním jsou zábavné a zároveň velmi přínosné. Je to profesionál, který ví, co umí a co může nabídnout. A je toho opravdu hodně. Jeho soukromé lekce mě velmi posunují a mohu jej ze srdce doporučit.
Jana RosaLektorka a kněžka, pruvodkynezeny.cz
S Daliborem jsem se již setkal v minulosti jako posluchač s hudebníkem, v roli lektora si uchovává svou tvořivost a napojení. Daří se mu vytvářet laskavou, přátelskou atmosféru během společného času. Formou vyprávění, hry a zejména prožitku na vlastní kůži (tělo) dokáže sdílet své zkušenosti a dovednosti. Kurz má jasnou a přehlednou strukturu, kterou Dalibor mistrně doplňuje dalšími cvičeními, podle potřeb účastníků. Já jsem na kurz přišel s očekáváním prožitku radosti hravosti, které se mi zrovna během dlouhodobé nemoci nedostávalo. Odnesl jsem si daleko víc. Uvolnění a rozeznění svého hlasu, zkontaktování se svojí bránicí a středem těla, díky snadným a hravým dechovým cvičením. Výsledně celkové uvolnění. No a jako bonus pro mě, prožitý návod, jak rozvíjet zpívání alikvótních tónů.
Martin ŠperlSystémový inženýr

Reference od borců z úspěšné rockové kapely Pipes & Pints

Nadšený ohlas od ing. Jana Petra, majitele firmy VitalVibe